Президенту розповіли про злочини ДФС на Дніпропетровщині: Зеленський записав прізвища фігурантів (ВІДЕО)

12.07.2019 13:32

Громадські активісти повідомили президенту України Володимиру Зеленському про злочини у ДФС Дніпропетровської області, зокрема, про захоплення першим заступником голови відомства Пеньковим у заручники бізнесмена. Гарант записав прізвище податківця в телефон. Це сталося під час візиту Зеленського на Дніпропетровщину. Про це з Дніпра повідомляють активісти ГО «Стоп корупції».

«Ми повідомили про те, що податківці на чолі із першим замом ДФС області захопили у заручники бізнесмена, щоб заволодіти майном його фірми на загальну суму у 7 мільйонів доларів. Президент зазначив, що планує реформувати податкову міліцію. Додав, що про цю ситуацію не чув, уточнив прізвище податківця Пенькова і записав його в телефон», – передають з місця подій активісти ГО «Стоп корупції».

Нагадаємо, у Дніпрі та Києві уже тиждень проходить акція через злочини з боку працівників ДФС. Приводом став кричущий випадок із захопленням бізнесмена Кирила Суворова у заручники податківцями. Підприємця тримали у полоні протягом трьох тижнів.

Читайте також: "Зініціювала українська сторона: Зеленський поговорив з Путіним по телефону".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини