Президенте, знизь тарифи! – Найбільші очікування українців від Володимира Зеленського у перші сто днів роботи

10.07.2019 13:38

Більше 40% українців очікують, що президент знизить тарифи на комунальні послуги, а також подасть до парламенту законопроект про зняття недоторканності з народних депутатів, суддів та себе самого. Такі дані опубліковані на сайті Київського міжнародного інституту соціології.

Окрім того, опитування КМІС, проведене з 25 червня по 7 липня, показало, що найбільш актуальним для респондентів залишаються: проведення перемовин президента з Москвою, ЛНР та ДНР про мирне врегулювання і припинення бойових дій на східній Україні (таке очікування висловили 33%), прискорення розслідувань найбільш голосних злочинів, пов’язаних з корупцією, та зменшення заробітної плати топ-чиновникам. Однак, майже всі повноваження щодо подібних запитів перебувають поза компетенцією президента України. Наприклад, питанням тарифів та платні держслужбовцям займається уряд, а розслідуванням злочинів – правоохоронні органи.

Фігурують в опитуванні і очікування щодо переговорів Зеленського з ЄС та США щодо Криму й Донбасу, і з Москвою – щодо відновлення економічних відносин.

Усього в опитуванні взяло участь 2004 респондентів, які проживають у 129 населених пунктах України

Читайте також: "Екс-голова МЗС розповів, після чого Путін відгукнеться на пропозицію Зеленського зустрітися".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини