Президент звільнив двох чиновників: що відомо

26.12.2019 20:08

Голова української держави Володимир Зеленський на своєму порталі опублікував розпорядження про звільнення керівника Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при РНБО Максима Гребенюка, а також Олександра Склярова, який обіймав посаду члена Нацкомісії, що здійснює регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Про це передає Укрінформ з посиланням на портал президента.

“Звільнити Гребенюка Максима Васильовича з посади керівника Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при Раді національної безпеки і оборони України”, - зазначається в документі.

Максим Гребенюк був призначений керівником Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при Раді національної безпеки і оборони України у жовтні 2015 року.

Також Президент звільнив Олександра Склярова з посади члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Відповідний указ №953/2019опублікований на сайті глави держави.

“Звільнити Склярова Олександра Івановича з посади члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, згідно з поданою ним заявою про відставку відповідно до частини четвертої статті 20 Закону України "Про телекомунікації"”, - ідеться в документі.

 

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X