Президент Зеленський знає про викрадення бізнесмена Суворова у Дніпрі: журналісти передали досьє (відео)

12.08.2019 15:04

Президент Володимир Зеленський в курсі справи про викрадення фіскалами підприємця у Дніпрі. Про незаконні дії співробітників ДФС Дніпропетровської області главу держави повідомила журналістка "СтопКору" Наталія Дігтяр. Їй вдалось прорватись до Зеленського через юрбу людей та охорону під час візиту президента на Житомирщину. Фактично наша колега стала єдиною з представників ЗМІ, кому вдалось поставити запитання Зеленському. Регламент заходу такої опції не передбачав.

"Мені вдалося пройти до президента та повідомити його про історію з викраденням бізнесмена Кирила Суворова. За цим стоять податківці з ДФС Дніпропетровської області. Президент Зеленський вислухав мене і записав контактний телефон. Тепер ми очікуємо на зворотній зв'язок та реакцію Зеленського й Офісу Президента", – передає з місця подій журналістка Наталія Дігтяр.

Нагадаємо, 12 липня цього року громадські активісти повідомили Президента України Володимира Зеленського про злочини у ДФС Дніпропетровської області, зокрема, про захоплення першим заступником голови відомства Пеньковим у заручники бізнесмена. Нагода поспілкуватись із главою держави у "СтопКору" була у Дніпрі. Тоді гарант записав прізвище податківця в телефон.

Додамо, працівники ДФС Дніпропетровської області захопили у заручники місцевого підприємця Кирила Суворова, директора ТОВ "Софт оіл" та утримували його в неволі протягом трьох тижнів.

Керівники фіскалів назвали свої дії "операцією із захисту свідків".

Журналісти "СтопКору" розкрили схему, за якою діяли податківці. У відомстві сфабрикували кримінальну справу, подали до суду і знайшли суддю-родичку підлеглого одного із керівників ДФС Дніпропетровщини. Саме так намагалися реалізувати схему захоплення майна приватного підприємця Кирила Суворова. Ідеться про мастильні матеріали на загальну суму у 7 мільйонів доларів.

Після суспільного резонансу у Дніпрі та Києві під ДФС, ГПУ та ДБР почались акції протесту, які тривають досі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X