Прем’єр Вірменії оголосив дострокові вибори до парламенту

Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що дострокові парламентські вибори в країні відбудуться 20 червня. Він оголосив про це після переговорів із лідером опозиційної парламентської фракції "Процвітаюча Вірменія" Гагіком Царукяном. Як написав Пашинян у фейсбуці 18 березня, вони з Царукяном під час зустрічі визнали, що дострокові вибори є "найкращим виходом" із нинішньої політичної кризи, передає "Радіо Свобода".

Pashynyan
Фото: Reuters

"Зважаючи на моє обговорення з президентом (Арменом Сарґсяном – ред.), фракцією "Мій крок", лідером партії "Освічена Вірменія" Едмоном Марукяном, дострокові парламентські вибори у Вірменії відбудуться 20 червня", – сказав Пашинян.

Опозиція Вірменії наполягала на відставці Пашиняна після поразки, якої минулого року зазнали вірменські сили проти Азербайджану в боях за Нагірний Карабах.

Тоді 44 дні боїв завершилися в листопаді 2020 року угодою про припинення вогню, укладеною за посередництва Росії.

Супротивники Пашиняна звинувачують його в цій поразці, він відповідає, що не мав іншого вибору, даючи зрозуміти, що інакше поразка була б іще тяжчою.

Коаліція опозиційних партій проводила антиурядові демонстрації в Єревані та інших містах країни, намагаючись змусити Пашиняна передати владу тимчасовому уряду.

Пашинян відмовився піти з посади, але натякав на можливість дострокових парламентських виборів за певних умов.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Путін відповів Байдену дитячим прислів’ям.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини