Прем’єр розповів, як перезапускатиме українську промиловість

10.07.2020 11:54

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль впевнений, що уряду вдасться в найближчі 2 роки перезапустити українську промисловість.

zavod
Фото: Еспрессо

Про це він написав у Facebook, коментуючи, зокрема, підписання держпідприємством "Південмаш" контракту з південнокорейською фірмою Caris на виробництво 5 тисяч електроавтобусів

"Підтримка українського виробника, індустріальні парки, доступне кредитування і ще багато інших кроків нашого уряду допоможуть у найближчі 2 роки перезапустити українську промисловість", - наголосив Шмигаль.

Він зазначив, що пишається такими підприємствами, як "Південмаш". "Виробляти продукцію з доданою вартістю, а не експортувати сировину. Це економічна модель, яку наш уряд хоче розвивати в Україні, і ми це закладаємо як одну з головних цілей в наші економічні програми", - наголосив прем'єр-міністр.

Зазначимо, Південний машинобудівний завод імені Макарова 10 липня поінформував про домовленість із південнокорейською компанією Caris спільно виготовляти електробуси. Передбачено, що "Південмаш" і Caris виготовлять 5000 електробусів і 7800 зарядних станцій. Загальна сума контракту - 23 млрд гривень з термінами виробництва до 2023 року.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини