Прем’єр-міністр розповів про плани уряду на 2021 рік

15.01.2021 20:56

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль назвав пріоритети Кабміну у 2021 році. Цим він поділився в інтерв'ю каналу "Україна 24", передає "Рубрика".

shmigal
Фото: РБК-Україна

"Безумовно, основна ціль – побороти COVID-19 в Україні. Безумовно, хотілося б, щоб він був подоланий у світі. Це відкриє кордони, відкриє туризм, пожвавлення міжнародної торгівлі, це краще для економіки, тому звичайно, це сьогодні кризовий пріоритет номер один", – зазначив прем'єр.

Також Шмигаль розповів, що серед пріоритетів "розвиток економіки, підтримка малого і середнього бізнесу, підтримка наших громадян, розвиток освіти".

Глава уряду наголосив на необхідності активного продовження реформ у медицині, оскільки "медики наші дуже яскраво себе проявили в боротьбі з COVID-19".

"Один з важливих пріоритетів – розвиток нашого виробника, промисловості. Ми зараз багато зусиль докладаємо до просування і укладення експортних контрактів на міжнародній арені, утворене в минулому році Міністерство стратегічних галузей промисловості активно працює і дає хороший результат у вигляді конкретних контрактів для наших підприємств. Наприкінці минулого року вперше за останні 20 років підписані договори на будівництво і постачання трьох літаків "Антонов" і ще низка перспективних угод. Цим будемо займатись у 2021 році. В нас буде багато хороших досягнень, думаю, ми всі їх побачимо", – сказав він.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, КСУ перевірить конституційність нового районування в Україні.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини