Прем’єр-міністр Гончарук назвав найбільш корумповані області країни

14.01.2020 17:52

Прем'єр-міністр України О. Гончарук під час наради з представниками територіальних органів Державного агентства лісових ресурсів назвав області, у яких найбільше процвітає лісова "корупція".

"Будь-які люди, стосовно яких є публічна інформація про те, що вони причетні до корупційних дій або за їхнього керівництва деякі підприємства або області перебувають у занепаді… Щодо всіх них треба ухвалювати кадрові рішення, безумовно…. За результатами аудиту треба визначити, з кого слід почати. За моєю інформацією, Житомирська область, Чернігівська, Закарпатська, Івано-Франківська… Там, де ліси в нас найбільш поширені. Полісся наше, Карпати, Волинська область… Це – області, на які треба звернути особливу увагу. І з них потрібно почати. В кожній із них слід провести аудит насамперед", – сказав Олексій Гончарук.

Одним із зауважень Прем'єр-міністра стала відсутність чіпування деревини, тобто її електронний обіг. На Чернігівщині зокрема він не впроваджений у низці комунальних лісгоспів, передає "Челайн".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини