Представники відомої антикорупційної організації провели рейд у Славутичі

Славутич – наймолодше місто України і сателіт Чорнобильської АЕС, збудований для постійного проживання працівників станції. Та попри можливість стати енергонезалежним завдяки приватним котельням на біопаливі, місто може будь-якої миті залишитися без тепла. Чому справа щодо завищених тарифів і досі лежить на столі у слідчого та не має логічного завершення? Спробували з’ясувати представники ГО «Стоп корупції», які відкрили у Славутичі новий осередок.

Попри те, що осередки «СтопКору» розташовані по всій території України, проблеми у них однакові. Вони займаються моніторингом діяльності державних, комунальних підприємств та спостерігають за роботою правоохоронців.

Славутич – не виключення, адже проблема з опаленням у зимовий період і роботою ТЕЦ тут стоїть дуже гостро.

Нагадаємо, у славутицькій мерії лобіюють одного з постачальників, що встановив неправомірний тариф, та утискають решту власників альтернативних котелень. Управління житлово-комунального підприємства також опалює місто, проте використовуючи газ. Продає воно тепло майже вдвічі дорожче, ніж котельні на біопаливі. При цьому наразі комунальне підприємство перебуває в процесі банкрутства. Тому в будь-який момент є ризик того, що місцеві можуть залишитися без обігріву.

Комунальне підприємство, яке також опалює місто, використовуючи газ, наразі перебуває у процесі банкрутства та реалізує теплову енергію майже вдвічі дорожче, ніж котельні на біопаливі. Тож місто-супутник ЧАЕС опинилось на межі опалювального колапсу.

У поліції запевнили: провадження надіслані до слідчого управління Київської області

«Є декілька кримінальних проваджень, які вже навіть не знаходяться у нашому відділі та надіслані до слідчого управління Київської області, і за їхньою вказівкою будуть розслідуватись там. Ваші звернення були почуті, були внесені відомості до ЄРДР», – повідомив учасникам рейду «СтопКору» начальник відділення поліції міста Славутича Дмитро Кудренко.

З цим самим запитанням громадські активісти вирушили й до прокуратури міста Славутича. Утім, там лише повідомили, що на сьогодні у цьому провадженні триває досудове розслідування, та порадили звертатись до пресслужби прокуратури Київської області.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини