Представнику відомого забудовника за напад на журналіста загрожує покарання – 5 років позбавлення волі

27.11.2018 19:12

Прокуратура Київщини повідомила про підозру чоловіку, який, перешкоджаючи законній діяльності, умисно завдав тілесні ушкодження журналісту «СтопКору» Антону Клітному. Про це йдеться на сайті правоохоронного відомства. Напад стався у вересні 2017 року під час акції проти незаконного будівництва ЖК «Family» у Гатному на Київщині.

Зазначимо, ЖК «Family» здійснює будівництво на земельній ділянці, відносно якої з 2007 року тривають судові тяжби. Виходячи з них, є підстави вважати, що дана земельна ділянка (близько 15 га) була передана 12 підставним особам під ведення особистого сільського господарства з порушеням вимог діючого законодавства. Оборудка була б неможливою без участі тодішніх представників влади, зокрема, Голови обласної державної адміністрації.

Також відомо, що за даним фактом слідчим відділом Києво-Святошинського відділу поліції ГУ Нацполіції у Київській області 12 квітня поточного року розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбаченими ч.1 ст.366, ч.2 ст.364 КК України.

У ході журналістського розслідування стосовно законності будівництва ЖК «Family» й було скоєно напад на журналіста Антона Клітного.

Наразі нападнику вручено підозру, досудове розслідування триває. Представнику ЖК «Family» Сергію Ященко, який здійснив напад на журналіста під час виконання ним посадових обов’язків, загрожує п’ять років позбавлення волі.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X