Представники “Стоп корупції” стали громадськими інспекторами з охорони довкілля (фото)

18.03.2019 14:04

18 березня четверо правозахисників "Стоп корупції" отримали посвідчення громадських інспекторів з охорони довкілля, тож тепер вони зможуть самостійно фіксувати порушення, проводити рейди та перевірки, а також складати акти перевірок.

Зокрема, громадські інспектори мають право складати протоколи у разі виявлення фактів знищення або пошкодження полезахисних лісових смуг та захисних лісових насаджень, порушення вимог пожежної безпеки в лісах, самовільного випалювання сухої рослинності або її залишків, порушення порядку здійснення викиду забруднюючих речовин в атмосферу або шкідливого впливу на неї фізичних та біологічних факторів, порушення правил складування, зберігання, розміщення, транспортування, утилізації, ліквідації та використання відходів, перевищення лімітів та нормативів використання природних ресурсів тощо. Про це розповів керівник правозахисного відділу "Стоп корупції" Ігор Бондарчук.

"Посвідчення нададуть нам можливість фіксувати правопорушення у сфері екології, допомагати правоохоронцям в зупиненні екологічних порушень та злочинів. Це підсилить ефективність нашої боротьби. Крім того, ми залучились прямою підтримкою Державної екологічної інспекції України з метою наведення ладу не лише на Київщині, але й в масштабах України" – зазначив він.

Читайте також: "Попались? До піщаних браконьєрів з Броварів приїдуть фіскали та КРУ".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X