Представники понад 10 громадських організацій звернулися до очільника НБУ Смолія

15.11.2019 14:35

Сумнозвісний очільник Національного банку України Яків Смолій, який набрехав у деклараціях на 18 мільйонів гривень та дерибанив держбюджет під дахом НБУ (про що свідчать висновки Рахункової палати з огляду на витрати держустанови за 2018 рік), звинуватив протестувальників акції "Зупинимо корупцію в НБУ" у "проплаченості". Мовляв, він не бачить потреби виходити до активістів, оскільки там навіть немає з ким спілкуватися.

 

Фото: СтопКор

 

Як стало відомо, саме керівництво Нацбанку поширює фейки щодо підкупності активістів, які вже третій день поспіль проводять масштабну акцію протесту біля головної фінансової установи країни.Інформаційний портал "СтопКор"

 

Фото: СтопКор

 

Хочемо зазначити, що "проплаченими" називають представників понад 10 абсолютно реальних громадських організацій, які вже тривалий час відстоюють права звичайних громадян та відомі своєю діяльністю в Україні. Серед них – "Захист українського народу", "Захист інвесторів", "Стоп корупції", "Народ проти корупції", "Всеукраїнський рух Фінансовий майдан", "Спільна варта", "Асоціація боротьби з агрорейдерством", "Захист звичайних людей", "Міжнародний антикримінальний альянс", "Асоціація захисту позичальників", "Асоціація захисту вкладників", "Наш час" тощо. Деякі з них напряму постраждали від корупційних схем в держустанові.

Тож виникає питання: чи доцільно називати цей протест "проплаченим"?  Можливо, пан Смолій просто намагається дискредитувати мітингарів?

Нагадаємо, пан голова Нацбанку – людина небідна. На його рахунках – мільйони доларів, корпоративні права на мільйони гривень. Багато банків, фірм і компаній є орендарями об'єктів нерухомості, які повністю або частково належать банкіру. Він не відмовляється від розкішних вишукувань – швейцарських годинників. У його автопарку – три автомобілі, є гідроцикл.

Ілюстрація: СтопКор

 

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X