Представники нових осередків «СтопКору» на Дніпропетровщині взяли участь у безстроковій акції проти свавілля ДФС

14.08.2019 11:00

«СтопКор» продовжує зростати: до лав борців з корупціонерами та хабарниками приєдналися активісти Дніпропетровщини. Як повідомляє з Дніпра Алла Легеза, нові бійці армії «Стоп корупції» вже взялися до роботи та приєдналися до акції протесту під стінами ДФС Дніпропетровщини із вимогами зупинити свавілля податкових міліціонерів.

В передніх випусках «СтопКору» ми вже розповідали шокуючу історію про викрадення директора компанії «SOFT OIL» фіскалами у Дніпропетровській області. Злочинці досі не покарані, ба більше, не відсторонені від роботи.

«Був викрадений співробітник підприємства. Його утримували в тортурах на приватній території пансіонату за командою керівника фіскальної служби, точніше податкової міліції Дніпропетровської області, на прізвище Пеньков. Ми як організація будемо продовжувати безстрокову акцію доти, доки він і його спільники не понесуть відповідальність згідно із Кримінальним кодексом України», - наголосив Артем Мірошниченко, голова Дніпровського районного відокремленого підрозділу.

Голова осередку пообіцяв продовжувати безстрокову акцію, доки винні не будуть покарані

У свою чергу, координатор правозахисного підрозділу ГО «Стоп корупції» Ігор Бондарчук закликав усіх мешканців Дніпра та регіону звертатися із виявленими фактами корупції або передавати інформацію про такі зловживання серед чиновників та посадовців.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини