«У Мінінфраструктури зробили багато для того, щоб розвалити транспортні галузі», – Володимир Шульмейстер

13.09.2019 13:29

Минулого тижня у Кабіні розглядались кадрові питання, зокрема, були звільнені з посад понад 30 заступників і перших заступників міністрів дванадцяти відомств. На жаль, до цього переліку не потрапило Міністерство інфраструктури, і всі заступники новопризначеного міністра залишись у своїх кріслах. Це в корені неправильно, вважає відомий топменеджер і політичний діяч Володимир Шульмейстер.

На думку експерта, передусім необхідно, щоб цих людей звільнили. Після цього, в разі, якщо у когось є бажання призначити декого з цих заступників, міністр може подати їх на розгляд уряду, і Кабмін має взяти на себе відповідальність за затвердження цих осіб.

«Попередній склад міністерства зробив досить багато для того, щоб розвалити певні транспортні галузі. На жаль, вони були досить успішні в цьому», – підкреслив пан Шульмейстер.

Попередній склад Мінінфраструктури зробив багато для розвалу транспортної галузі - Володимир Шульмейстер

Він також зауважив, що в Україні досі поширені численні корупційні схеми. За однією з цих схем було «розпиляно» Чорноморське пароплавство, наразі такі ж ризики існують і стосовно «УДП» – унікального пароплавства у власності держави.

Повна версія інтерв’ю: «Самый быстрый путь – это бездоговорняковое движение к цели», – Владимир Шульмейстер

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини