Представники Канадської місії зі спостереження за виборами в Україні зафіксували факт порушення в Ужгороді – подробиці

16.07.2019 11:43

В Ужгороді, 15 липня, відбулась зустріч координаторів ГО «Стоп Корупції» Романа Бочкали та Богдана Хмельницького з представниками Канадської місії зі спостереження за виборами в Україні 2019 року - Сонею Міцкевичус та Андреі Стоіціу. Мета зустрічі - заявити про участь ГО «Стоп Корупції» в моніторингу парламентських виборів-2019, в рамках громадської ініціативи «Стоп політичній корупції», та повідомити про роботу представників організації як офіційних спостерігачів на виборах в різних регіонах України. Про це розповіла журналістка Марія Гураль.

Зустріч із представниками Канадської місії зі спостереження за виборами в Україні

Вона також підкреслила, що Канадській місії донесли виявлені факти щодо порушення виборчого законодавства.

«За час перебування в Ужгороді ми виявили схеми підкупу виборців. Це стосується представників ОСББ, які пропонують місцевим жителям грошову допомогу за відданий голос, йдеться про одного з кандидатів по виборчому окрузі №68. Ми повідомили про ці факти представників Канадської місії», - зазначила вона.

"СтопКор" розповів про виявлені факти порушення виборчого законодавства
стоп

Підкреслимо, що іноземні спостерігачі слідкують за виборчим процесом та оцінюють дотримання міжнародних стандартів та законодавства України. Після сесії в Києві, вони розпочнуть працювати в усіх регіонах, де відбуватиметься голосування. Група короткострокових спостерігачів приєднається до місії спостереження за тиждень до дня виборів.

Нагадаємо, що в рамках громадської ініціативи "Стоп політичній корупції" команда правозахисників, журналістів та регіональних активістів займається моніторингом і висвітленням фактів порушень виборчого законодавства по всій Україні.

А вже 19 липня, в Києві, відбудеться четвертий брифінг щодо маніпуляцій та фейків у ЗМІ під час парламентської виборчої кампанії 2019 року. Початок відкритого для журналістів заходу о 11:30, за адресою: місто Київ, вулиця Хрещатик, 2 (Український кризовий медіа-центр).

За додатковою інформацією звертайтеся до Леоніда Волошенка [email protected] або за телефоном +38 050 164 66 17.

Детальніше про проект – на спеціальній сторінці stopfake.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини