Представники Держохоронпраці проінспектували нелегальну автомийку – спецрепортаж «СтопКору»

12.09.2018 12:20

На прикладі власного досвіду тіньової роботи на автомийці журналіст «СтопКору» Кирил Вольний спробував заявити про свої порушені трудові права, звернувшись з відповідною скаргою до Держохоронпраці. Реакція була миттєвою: вже за тиждень інспектори Держохоронпраці спільно з активістами «Стоп Корупції» влаштували перевірку на нелегальному робочому місці.

Насамперед інспектори фіксують порушення та опитують працівників – чи офіційно вони тут трудяться? Втім, працівники починають усе заперечувати і навіть тікати від контролерів.

Трохи пізніше на мийці з'являється власник – пан Геннадій. Та на питання журналістів й інспекторів Держохоронпраці він не реагує і відмовляється показувати документи на право здійснення діяльності.

Згодом, без жодних пояснень власник просто зачиняє бокси – серед інших і той, в якому стоїть авто одного з активістів. Команда «СтопКору» навмисно загнала його на мийку, аби зібрати більше доказів про порушення. Тож журналістам та інспекторам нічого не залишається, як викликати поліцію.

Як розгорталися події – дивіться у спеціальному репортажі:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини