Правозахисник: очільник Бориспільської поліції Кравчук «морозиться» від розслідування в інтересах забудовника

Мороза Справа, що була відкрита в Бориспільському управлінні поліції про захоплення забудовником Михайлом Морозом берегової смуги Дніпра, застрягла. За заявою активістів ВГО «Стоп корупції» її витребувала прокуратура. Про це повідомив правозахисник Георгій Жариков.

moroz makarenko 2
Щодо Михайла Мороза неодноразово проводились акції протесту Фото: СтопКор

«Фігурант журналістських розслідувань та кримінальних справ Мороз захопив прибережну зону в с.Гнідин, збудувавши там котеджне містечко “River Island”. На нашу думку, Мороз мотивує начальника Бориспільського райуправління поліції Тараса Кравчука та його заступників Лиська, Носова та Алєксєєва не вчиняти жодних кроків у кримінальному провадженні, відкритому за нашими численними заявами», – наголосив він.

Наразі справу витребувала прокуратура Київської області. Усього щодо діяльності Мороза відкрито 2 провадження – у водній поліції та Бориспільській.

Як повідомили нам правоохоронці, сам Мороз на виклики не з’являється та не надає документи, які підтверджують законність його будівництва.

Нагадаємо:

  • 26 травня 2021 року активістам стало відомо про захоплення прибережної зони забудовником елітного котеджного містечка. Земельну ділянку біля води в селі Гнідин, що на Київщині, він огородив парканом.
  • У червні після звернення «СтопКору» в Бориспільському районному управлінні поліції відкрили справу щодо захоплення земельної ділянки представником елітного котеджного містечка «River Island».
  • 9 червня Злочівська сільрада звернулася до представників КМ «River Island» у Бориспільському районі з вимогою демонтувати огорожу та споруди поблизу земельних ділянок, які перешкоджають доступу місцевих жителів до берегів.
  • Наприкінці липня Михайло Мороз замість того, аби звільнити незаконно захоплену частину берега, почав огороджувати ділянку колючим дротом та наймати охоронців із собакою. У поліції, як кажуть активісти, за кілька місяців справа так і не зрушила з мертвої точки.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини