Правозахисні групи у судах

У СУДДІВ НЕМАЄ ШАНСІВ НА ПОРУШЕННЯ ПРАВ ПІДСУДНИХ!

- Ви або Ваші близькі потерпають від свавілля суддів?
- Ваші права грубо порушуються?
- Ви втомились від безпорадності та не знаєте, куди скаржитись?

ГО «Стоп корупції» надає юридичні і правові КОНСУЛЬТАЦІЇ та направляє свої ПРАВОЗАХИСНІ ГРУПИ до Вас на судове засідання!

Кваліфіковані юристи і правозахисники проводять громадські приймальні та навчають ПРОСТИХ ГРОМАДЯН, як захистити себе і свої права.

Під час розгляду справи в суді правозахисники «Стоп корупції» здійснюють ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ ЗА ДОТРИМАННЯМ НОРМ ЗАКОНУ З БОКУ СУДДІВ, фіксують всі порушення процесуальних норм і прав підсудних та направляють скаргу до Вищої кваліфкомісії суддів та Вищої Ради правосуддя.

УБЕЗПЕЧ СЕБЕ ВІД СУДДІВСЬКОГО СВАВІЛЛЯ!

Телефонуйте - 093 804 33 33 та 098 474 62 24

ПРИЄДНУЙСЯ ДО КОМАНДИ
"СТОП КОРУПЦІЇ"

Обмінюйся ЧАСОМ з тими, хто так само потерпає від несправедливості та безкарності представників закону! Навчайся та вступай до правозахисних груп «Стоп корупції»! Отримай навзаєм підтримку колег!

«СТОП КОРУПЦІЇ» - ЦЕ:
25 регіональних осередків по всій Україні.

Зґуртована команда професіоналів напрацювала унікальні ефективні технології боротьби з беззаконням і корупцією – від виявлення – до покарання винних. Ми готові поділитися досвідом!

АКТИВІСТИ-ПРАВОЗАХИСНИКИ – виявляють проблему чи факт корупції, оперативно реагують на звернення, проводять громадські приймальні, надають правові консультації.

ЖУРНАЛІСТИ – розслідують та висвітлюють проблему.

ЮРИСТИ – надають безкоштовні юридичні консультації, готують звернення до правоохоронних та контролюючих органів з метою контролю викоренення факту корупції та покарання винних!

«Стоп корупції» входить до Ради громадського контролу при НАБУ, до громадських рад при Міністерстві фінансів, Міністерстві юстиції, Державної екологічної інспекції, Міністерстві оборони, Державної пенітенціарної служби, обласних адміністрацій. «Стоп корупції» разом з народними депутатами в громадських комісіях відбирали прокурорів з різних областей України. «СтопКор» активно співпрацює з іншими організаціями: вже підписані Меморандуми з більше ніж 20 громадськими організаціями та об’єднаннями країни.