Правоохоронці зайнялись компаніями Гордійчука після зникнення зерна на півмільйона гривень

26.07.2018 09:49

У селі Лотівка на Хмельниччині кооператив під керівництвом Андрія Гордійчука, завищивши ціну на молоко, витіснив всіх конкурентів, а згодом просто «кинув» селян на гроші. Коли людям заплатять чесно зароблені кошти, команда «СтопКору» поїхала з’ясовувати до Шепетівки, де розташований Перший аграрний кооператив. Та ледь не з порогу журналісти зіткнулися з правоохоронцями, які займаються іншою гучною справою, теж пов’язаною з іменем одіозного депутата-бізнесмена.

Виявилось, що у цьому ж приміщенні проводився обшук. Але обшукували не сам кооператив, а іншу компанію з оточення пана Гордійчука – «Зелений простір Поділля», яка знаходиться в тій самій будівлі.

Коротка суть цієї справи полягає в тому, що компанія «Сапоніт-інвест», яка, до речі, також належить до оточення впливу одіозного депутата-бізнесмена, мала в оренді елеватор в Івано-Франківській області. На ньому зберігалося зерно компанії «Миронівський хлібопродукт». І це зерно…зникло. Відповідно до документів, які потрапили до рук журналістів, існує підозра, що це зерно перейшло від однієї компанії Андрія Гордійчука до іншої.

Після обшуків представники знімальної групи «СтопКору» намагалися запитати у слідчої, які, власне, документи вилучили, але єдине, що вдалося дізнатися – зерна зникло майже на півсотні мільйонів гривень. А тому схоже на те, що за носа Андрій Гордійчук водить не лише простих селян. Втім, корпорації держава просто краще захищає.

Більше інформації на цю тему – у новому відеоматеріалі:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини