Правоохоронці готові охороняти дебати на “Олімпійському”

04.04.2019 10:35

Нацполіція, Державна служба із надзвичайних ситуацій і Нацгвардія готові гарантувати безпеку на стадіоні НСК "Олімпійський" під час дебатів кандидатів у президенти України Петра Порошенка та Володимира Зеленського.

Про це у Фейсбуці повідомив керівник прес-служби МВС України Артем Шевченко.

"Стадіон так стадіон. Не вперше. Фінал Ліги Чемпіонів УЄФА у травні минулого року провели без проблем. Тому підрозділи МВС України: а саме Національна поліція України із ДСНС України й Національна гвардія України готові забезпечити охорону громадського порядку і безпеки на Olympic NSC під час президентських дебатів", – зазначив він.

"І хай переможе сильніший. Тільки вболівальникам з обох команд – поводитися чемно і правопорядок не порушувати", – додав Шевченко.

Напередодні кандидат у президенти України Володимир Зеленський заявив, що хоче провести шоу-дебати на стадіоні з чинним президентом Петром Порошенком. І озвучив низку своїх умов, зокрема, що захід має пройти на НСК "Олімпійський".

Водночас "Олімпійський" заперечив проведення дебатів на стадіоні. У НСК зазначили, що до них із подібними пропозиціями не звертались і пропозиції керівництво буде розглядати у робочому порядку.

Після цього нардепи з БПП відповіли на заклик Зеленського: Порошенко не буде зустрічатись на стадіоні.

Пізніше Петро Порошенко влаштував у Telegram голосування щодо дебатів із Зеленським.

Суспільне телебачення має технічну можливість провести трансляцію з НСК "Олімпійський", але "слово за ЦВК".

І вже вранці 4 квітня Петро Порошенко заявив, що "дебати можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах", але він готовий провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК "Олімпійський".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини