Правоохоронні органи Херсонщини пообіцяли відреагувати на серію цинічних рейдерських захоплень курортних земель

11.10.2019 14:00

Захоплення пансіонату «Прибой» у Залізному Порті за потурання сільради і правоохоронців – нажаль, далеко непоодинокий випадок нахабного віджиму курортних територій на Херсонщині. У рейдерстві пансіонату «Петровець», що у Лазурному, теж не обійшлося без сприяння сільського голови, розповідають колишні власники. І бідкаються на безкарність. Докладніше – у матеріалі Наталії Дігтяр.

Як розповідає ексдиректор пансіонату «Петровець» Євгенія Руденко, підозра за фактом злочину нікому не вручена, хоча триває розслідування ДБР щодо зловживання службовим становищем з боку селищного голови, низки прокурорів та слідчих.

Бездіяльність правоохоронних органів вивела постраждалих від рейдерства на акцію протесту під стіни обласної прокуратури. Мітингарі вимагають покарати рейдерів, адже судами вже доведені факти незаконного привласнення, а імена зловмисників давно усім відомі.

Мітингарі вимагають зупинити рейдерів

Зрештою, у поліції пообіцяли відреагувати. Принаймні, у справі пансіонату «Прибой» слідчий вже подав клопотання до суду щодо арешту земельної ділянки і заборони її продажу.

«У тому, що стосується приватного питання щодо накладення арешту на земельну ділянку – є порозуміння з прокуратурою, є тут начальник слідства, він так само знає позицію прокуратури, позицію слідчого управління, і налаштований зробити це в максимально стислі строки. Я думаю сьогодні чи завтра клопотання буде віднесено прокурору для узгодження спрямування до суду», – зауважив начальник слідчого управління Національної поліції у Херсонській області Микола Вербицький.

Тож чи буде накладено арешт на майно – вирішуватиме суд. А «СтопКор» продовжує збирати факти рейдерства і стежитиме за розвитком подій навколо захоплених баз відпочинку на березі Чорного моря.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини