Правоохоронці Одещини готові забезпечити публічний порядок та безпеку громадян 2 травня

30.04.2021 14:14

Цього року на поліцейських – подвійна відповідальність: забезпечити спокій громадян і мирний перебіг заходів, пов’язаних з великодніми святами та подіями, що сталися в місті у 2014 році.

Підготовку до травневих заходів правоохоронці почали з профілактичного відпрацювання Одеси та області, мета якого – недопущення дестабілізації обстановки в регіоні та попередження протиправних дій і провокацій. А безпосередньо 2 травня правопорядок у посиленому режимі забезпечуватимуть понад дві з половиною тисячі правоохоронців з числа співробітників поліції (ГУНП Одещини та приданих сил з інших областей) та нацгвардійців. Вони нестимуть службу на Куликовому полі, Соборній площі та біля культових споруд, а також патрулюватимуть центральні вулиці міста. Крім того, для реагування на можливі надзвичайні події за призначенням будуть задіяні співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій. Координуватиме роботу усіх правоохоронних органів ситуаційний центр та створений на базі ГУНП оперативний штаб.

Щоб запобігти загрозам, перед проведенням заходів локації, на яких вони заплановані, перевірять вибухотехніки та кінологи. З цією ж метою 2 травня вхід на Куликове поле та Соборну площу буде здійснюватися через так звані фільтраційні пункти, де громадян перевірятимуть на наявність небезпечних чи заборонених предметів. А у місцях зібрань працюватимуть «поліцейські діалогу», до яких люди зможуть звернутися як за роз’ясненнями своїх прав та обов’язків, так і у разі виникнення конфліктних ситуацій.

Шановні одесити і гості нашого регіону! Напередодні знакової для Одеси дати  просимо з розумінням поставитися до вказаних вище превентивних заходів. Наголошуємо: їх єдина мета - забезпечити мирний перебіг подій та безпеку їх учасників.

Також нагадуємо про дію карантинних правил, затверджених постановою № 1236 Кабінету Міністрів України, та заборону використання символіки комуністичного, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та георгіївських (гвардійських) стрічок.

Будьте правосвідомими і законослухняними. Не нехтуйте безпекою і пам’ятайте: мир і спокій у місті, як і стан епідемічної ситуації, залежить від кожного з нас.

Відділ комунікації поліції Одеської області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини