Правоохоронці на Харківщині виявили осіб, які піддавалися примусовій трудовій експлуатації (ФОТО)

26.05.2020 12:58

Прокуратура Харківської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вербування та переміщення осіб з використанням обману та уразливого стану, з метою трудової експлуатації у вигляді примусової праці (ч. 2 ст. 149 КК України).

У ході досудового розслідування на території Харківського району Харківської області виявлено двох осіб, чоловіка і жінку, які займалися вербуванням та переміщенням осіб з метою експлуатації у вигляді примусової праці на власному фермерському господарстві.

Прокуратурою області спільно з Управлінням боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Головного управління Нацполіції в Харківській області, на території фермерського господарства проведено обшуки та виявлено 9 осіб, які піддавалися примусовій трудовій експлуатації та не отримували заробітну плату. Серед них — троє жінок, п'ятеро чоловіків та одна неповнолітня особа. Крім того, вилучено 66 бойових патронів та 1 запал від гранати.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру двом власникам фермерського господарства, а також встановлюються інші особи, які можуть бути причетні до вчинення злочину.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює слідче управління ГУ НП в Харківській області.

Прес-служба прокуратури Харківської області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X