Правоохоронці Києва попередили відправлення екстремістської літератури до сусідньої держави

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури виявлено факт виготовлення, зберігання та розповсюдження друкованих матеріалів із публічними закликами до вчинення терористичних актів (ч. 1 ст. 258-2 КК України).

За даними слідства, мешканці Київської області на замовлення громадянина сусідньої держави, який фігурує у ряді кримінальних проваджень подібної категорії, виготовили і передали до служби поштового зв’язку для відправлення за кордон декілька десятків примірників брошури, яка містить уривки з книги «Маніфест Брентона Тарранта», що пропагує етнічний та культурний геноцид, а також закликає до терактів та масових вбивств.

За результатами проведених обшуків встановлені механізми отримання замовлень, оплати послуг друку і відправлення зазначених друкованих видань. Також виявлено та вилучено електронні носії інформації.

На теперішній час проводиться експертне дослідження друкованих та електронних матеріалів, після чого буде прийнято рішення щодо повідомлення особам про підозру.

Викрито розповсюдження екстремістської літератури прокурорами спільно зі слідчими ГУ СБУ у м. Києві та Київській області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За матеріалами Київської міської прокуратури

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини