Право на житло: з незаконними діями столичної влади тепер розбиратимуться депутати Верховної Ради

25.04.2019 14:17

Бої за будівництво на столичних Осокорках тривають: черговий інцидент стався вдень 19 квітня, коли знімальна група «СтопКору» виїхала на місце, щоб відзняти відеоматеріал для сюжету щодо будівництва ЖК «Патріотика на озерах». За фактом нападу на журналістів відкрито кримінальне провадження. Як і чому гальмується будівництво житла, кошти в якого вклали сотні родин – у новому матеріалі Артема Поліковського.

Варто зауважити, що окрім сумнівних «місцевих активістів», які блокують забудову, будівництву житлового комплексу заважає столична влада. І це попри наявність всіх необхідних дозволів та документів. Чому чиновники ігнорують закон – тепер вивчатимуть представники депутатської робочої групи при Верховній Раді.

«Дуже гострим сьогодні є питання захисту, збереження і розвитку інвестиційного клімату Києва. Тому що до нас звернулося кілька сотень мешканців Києва, які заплатили за житло й сьогодні ризикують його не отримати через незаконні дії київської міської влади», - зауважив голова комітету з питань промислової політики та підприємництва, депутат ВРУ Віктор Галасюк, - «Це є абсолютно неприпустимим і це абсолютно не додає Києву репутаційного іміджу, й в тому числі на міжнародній арені».

Деякі депутати особисто приїжджають на будівельний майданчик і допомагають інвесторам знайти компроміс законним шляхом. Натомість керівництво району, схоже, навпаки – хоче все вирішити на свій розсуд, без висновків парламентаріїв, нехтуючи навіть тим, що ця земля знаходиться у законній оренді.

Щоб пильнувати за порядком на території, інвестори розгорнули неподалік наметове містечко і цілодобово чергують на ділянці. А «СтопКор», у свою чергу, і надалі стежитиме за цією ситуацією.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X