А правда де? – Попри солодкі заяви представників норкової ферми, яку хочуть звести на Львівщині, проект загрожує екології

28.11.2018 15:36

27 листопада у селі Язлівчик на Львівщині відбулась сесія сільської ради щодо будівництва норкової ферми на території населеного пункту. Про це "СтопКору" розповів голова Львівського осередку Андрій Турка, який був присутній у залі.

За його словами, під час засідання виступали представники Львівської обласної державної адміністрації, директор підприємства, яке планують будувати, його менеджер, технолог та закордонний представник. Усі вони "хвалили інвестора" – повідомив стопкорівець.

Також на прохання активістів "Стоп Корупції" виступив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації Руслан Гречаник. Він повідомив, що екологи не можуть надати позитивний висновок, позаяк інвестор в проекті не дотримується екологічних норм. Як заявив керівник, дане рішення буде опубліковане на сайті Міністерства екології та природних ресурсів України.

Як ми повідомляли раніше, будівництво ферми передбачає безліч факторів, які можуть становити загрозу екологічній безпеці. Зокрема, йдеться про способи утилізації відходів, дотримання норм виробництва та вплив на зовнішнє довкілля в цілому.

Детальніше про плани зведення норкової ферми у Язлівчику читайте в матеріалі: "Тишком-нишком" – на Львівщині за дивних обставин планують зводити норкову ферму".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини