Працівників заводів, які мітингують під НБУ, назвали тітушками – люди обурені

09.12.2019 19:35

Поки вони мітингували – їх ображали. Працівників заводів, які вийшли на протести під Національний банк України, обізвали тітушками. Людей це обурило.

Обурений працівник заводу виступив зі сцени Фото: "СтопКор"

"Минулого тижня ми були тут, мітингували – ніхто до нас не вийшов, ніхто з нами не спілкувався. У цей час були дещо відірвані від політичного телевізійного життя. На вихідні потрапив додому – подивився новини в Інтернеті та ТБ і жахнувся. Мене, моїх колег, людей, які поруч стоять пліч-о-пліч, деякі канали називають "тітушками". Мене, людину, яка відпрацювала на заводі 20 років та приносила прибуток країні. Яка покинула виробництво, родину, поїхала за тридев’ять земель у Київ, називають тітушкою. І йдеться не лише про мене, але й про більшість представників заводів. Люди, які сидять у цій будівлі (Нацбанку – ред.), які за життя і цвях не змогли забити, нас так називають", – проголосив зі сцени представник Запорізького феросплавного заводу Олександр Ратніков.

Зазначимо, що біля Нацбанку вже п’ятий тиждень поспіль триває масштабна акція протесту. Мітингувальники вимагають відставки очільника НБУ Якова Смолія та його заступниці Катерини Рожкової. До протестувальників приєдналося понад 10 громадських організацій, представники металургійних підприємств з Дніпропетровської, Запорізької та Кіровоградської областей, а також небайдужі громадяни.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини