Працівники «Електроважмашу» отримали зарплатні борги – протесту не буде

02.03.2021 19:23

Цей факт кореспонденту Укрінформу підтвердив голова профкому ДП “Електроважмаш" Дмитро Никоненко.

"У другій половині дня підприємство отримало понад 40 млн грн з різних джерел, у тому числі, від партнерів за продукцію, яка була поставлена раніше. Зараз гроші у повному обсязі - за грудень 2020 року та січень 2021 року - перераховано на зарплатні картки працівників, а їх на підприємстві майже 3 тисячі", - зазначив Никоненко.

За його словами, акцію протесту, яку напередодні трудівники заводу обіцяли через непогашення боргів, на середу 3 березня скасовано.

Як повідомляв Укрінформ, зранку 1 березня у Харкові понад 100 працівників ДП "Електроважмаш" перекрили Московський проспект з вимаганням погашення зарплатних боргів.

Після акції виконувач обов'язків гендиректора підприємства Віктор Бусько побіцяв, що 2 березня борги за грудень та січень будуть погашені: "Заводу не вистачає приблизно 300 млн грн для повноцінної роботи підприємства. Ці кошти підприємство планує взяти у кредит в Укрексімбанку" і держбанках, отримувати акредитацію для участі у тендерах Укрзалізниці, співпрацювати з Укргідроенерго.

22 червня 2020 року близько 100 працівників ДП "Завод "Електроважмаш" через зарплатні борги вийшли на пікет, бо отримують зарплату із затримкою в кілька місяців, а загальна сума боргів перевищує 34 млн грн.

За словами виконувача обов'язків гендиректора підприємства Віктора Буська, причини боргів - несвоєчасне розрахування основних клієнтів заводу і кредити під виробництво, взяті з 2012 року - майже 570 млн грн. До того ж за невиконання умов договору, банк нарахував цьогоріч 250 млн грн штрафу.

Фото: 24tv.ua

Джерело: Укрінформ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини