Позитивні рекомендації Путіну – в РФ розсекретили архівний документ щодо російського президента

31.10.2019 12:12

Президент Росії Володимир Путін з 1975 року працював на комсомольську організацію Управління КДБ та мав дуже позитивну характеристику.

Про це стало відомо з документа, який знайшли у Центральному державному архіві історико-політичних документів.

Новину повідомляє "УНІАН".

У Петербурзі показали характеристику-рекомендацію КДБ на президента Росії Володимира Путіна. Про це повідомляє телеканал "78". Зазначається, що характеристика стала експонатом виставки розсекречених матеріалів про перших осіб країни та міста у Центральному державному архіві історико-політичних документів,

В документі йдеться, що з 1975 року Путін перебував на обліку в комсомольській організації Управління КДБ. Тоді йому було 23 роки.

"Товариш Путін постійно підвищує свій ідейно-політичний рівень. Активно займається у мережі партійного навчання. Постійно вдосконалює свою професійну майстерність", – йдеться в документі.

Крім того, в характеристиці зазначається, що прийшовши на роботу до КДБ, Путін "активно долучився до громадського життя підрозділу". Зокрема, він організовував спортивну роботу, бувши комсомольцем. У вільний від роботи час майбутній політик займався спортом. В 1976 році він став чемпіоном Ленінграду з дзюдо.

До того часу, випливає з тексту, він вже був майстром спорту з цього виду боротьби, а також із самбо. Останнім рядком у документі уточнюється: "Морально стійкий. Має заслужений авторитет у товаришів по роботі".

Характеристика Путіна стала експонатом виставки в Росії.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X