“Позитивні” браконьєри: у Вишгороді зафіксували видобуток на незаконній точці

24.04.2019 14:22

Два крани й дві баржі. На точці незаконного видобутку піску по вулиці Шлюзовій, 1 у Вишгороді кипить робота. Пожвавлення діяльності нелегалів під час громадського моніторингу зафіксували активісти ГО "Стоп корупції".

"Зафіксована діяльність. Працює два крани й дві баржі. А також стоїть в очікуванні під завантаження до десяти вантажівок", – передає з місця події активіст проекту Олександр Золотнюк.

Борці з браконьєрами уже виклали на місце видобутку поліцію.

Додамо, що активістам ГО "Стоп корупції" з відкритих джерел вдалось з'ясувати, що ТОВ "Позітів" використовує ділянку не за цільовим призначенням.

Земля призначена для багатоповерхового будівництва, наразі нелегали незаконно використовують її під перевалку та складування піску.
Браконьєри мають право власності на саме нерухоме майно – 2 вагончики й висотний кран, проте на земельну ділянку в них взагалі документів і договорів немає. Піщаники вже декілька разів зверталися до депутатів Вишгородської міської ради з проханням укласти договір з ТОВ "ЄВРО-ПОРТ", проте депутати так і не проголосували на жодній із сесій за це питання.

"У зв’язку з вищезазначеним це – самовільне захоплення земельної ділянки, засмічення та забруднення берегової захисної смуги Дніпра, обмеження доступу громадян до водойми", – додали у ГО "Стоп корупції".

Також представникам проекту встановили, що пісок із цієї незаконної точки видобутку возять на будівництво розв'язки на Великій окружній дорозі
від вулиці Рокоссовського до Оболонського проспекту.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини