Пожежі на Луганщині: Україна закликала до повного припинення вогню на Донбасі

08.07.2020 15:53

Українська сторона вимагала забезпечення встановлення повного і всеосяжного режиму припинення вогню на Донбасі у зв'язку з масштабними пожежами на Луганщині.

Obstrily
Фото: facebook.com/pressjfo.news

Про це на засіданні Тристоронньої контактної групи щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі заявив голова Офісу президента Андрій Єрмак, передає "Букви".

Перед початком засідання ТКГ Єрмак розповів про те, що напередодні в Луганській області поблизу лінії розмежування сил і засобів виникла масштабна лісова пожежа, внаслідок якої постраждав населений пункт і загинули люди. Осередки горіння спостерігаються в лісових масивах поблизу сіл Смолянинове, Капітанове та Воронове.

Зважаючи на небезпеку перекидання полум'я на населені пункти через посилення вітру та спекотну погоду, він закликав учасників Тристоронньої контактної групи до забезпечення встановлення повного та всеосяжного режиму припинення вогню.

"Вважаю, що на черговому засіданні ТКГ варто вкотре предметно розглянути питання встановлення режиму тиші, адже нашим спільним завданням є недопущення нових людських жертв серед мирного населення",
– сказав керівник ОПУ.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X