Пожежа в одеському коледжі: ексначальнику ДСНС Одеси обрали запобіжний захід

28.01.2020 09:13

Нічний домашній арешт. Такий запобіжний захід призначив заводський районний суд Миколаєва обрав запобіжний захід колишньому начальнику Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Одеській області Віктору Федорчаку. Його звинувачують у службовій недбалості у зв'язку з низкою трагічних пожеж в Одесі. 

Про це повідомила "Думська" .

Нагадаємо, 14 січня колишньому начальнику Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій в Одеській області повідомили про підозру у неналежному виконанні службових обов'язків, що спричинило тяжкі наслідки. Вказується, що підозрюваний, будучи відповідальним за державний нагляд у сфері пожежної та техногенної безпеки, неналежно виконував службові обов'язки. Унаслідок чого у 2017 та 2019 роках в Одесі сталося чотири масштабні пожежі.

4 грудня 2019 року в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу виникла масштабна пожежа, унаслідок якоїзагинули 16 людей.

17 серпня 2019 року сталася пожежа в готелі "Токіо Стар", унаслідок чого загинули дев'ятеро людей.

10 червня 2019 року сталося загоряння даху одноповерхового корпусу обласної клінічної психіатричної лікарні №1, загинуло сім осіб.

15 вересня 2017 року у таборі "Вікторія" вогонь повністю знищив двоповерхову дерев'яну будівлю, загинули три дівчинки.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини