Повзучий реванш – Яків Грибов захоплює український агрохолдинг на користь московських ляльководів?

11.02.2019 10:17

«Не меняют свои решения. Не повторяют дважды. И не следуют никаким правилам» – такий слоган обрала для своєї реклами на першому каналі російського телебачення компанія Nemiroff, яка належить скандально відомому бізнесмену Якову Грибову. Рекламної кампанії, яку запустили на російських каналах саме у той час, коли в Україні оголосили воєнний стан через дії країни-агресора.

Втім, з огляду на позицію власника бренду, це не дивно. «Я был и остаюсь приверженцем тесных торгово-экономических и культурных связей между Россией и Украиной. Для Nemiroff выгоды Таможенного союза очевидны», – заявив Грибов для видання Forbes в інтерв’ю з промовистою назвою «Чому Nemiroff більше не український бренд».

Цю ж тезу горілчаний магнат та фанат Росії повторив на заході прокремлівського рупору "Український вибір"

На підтвердження свого вибору, у березні 2017 року Яків Грибов покинув батьківщину, перетнувши кордон з Білоруссю у напрямку Росії. І за інформацією Державної прикордонної служби, громадянин України з такими ім’ям, прізвищем та паспортними даними на територію України з того часу не повертався.

Що, утім, не завадило спеціалісту з «віджиму» підприємств влітку 2018-го розпочати операцію по захопленню одного з найбільших агрохолдингів України. 4 вересня 2018 року, в інтересах Якова Грибова та його партнера Сергія Тарасова, адвокат Костянтин Лікарчук завив про подачу позову до акціонерів «Росток-Холдингу» нібито за звинуваченням у шахрайстві. Тоді ж сумнозвісний юрист підкреслив, що спір має комерційний характер та пройде під юрисдикцією Британських Віргінських островів.

Проте, мабуть, не розраховуючи на перемогу у міжнародних судах, одразу ж розпочав використовувати вітчизняну корумповану Феміду. І ось у самий розпал сезону збору врожаю рішенням «звичайного» районного судді з Покотилівки роботу 17 підрозділів одного з найбільших сільськогосподарських підприємств України «Росток-Холдинг» паралізовано. А згодом й накладено арешт на усі активи аграріїв.

Така ось досить показова демонстрація фірмового агресивного брендінгу «Не меняют свои решения. Не повторяют дважды. И не следуют никаким правилам». І те, що вже сталося з брендом Nemiroff, у разі подальшого ігнору з боку компетентних спецслужб неодмінно станеться з поки що українським аграрним підприємством.

І тоді цілком ймовірно, що наступного разу Forbes пояснюватиме читачам «Чому аграрна галузь країни з найродючішими землями більше не українська». Бо очевидно – переконань щодо користі для себе Митного союзу та матінки Росії бізнесмен-втікач Грибов також не змінював.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини