“Поводиться зухвало” – у Петропавлівсько-Борщагівській сільській раді пожалілись на забудовника ЖК “Чайка” Кулагіна

31.01.2019 14:28

30 січня до інформагентства "Стоп Корупції" надійшла відповідь на інформаційний запит щодо виконання своїх обов’язків депутатами Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Олексієм та Оксаною Кулагіними.

У відповіді на інформаційний запит було зазначено, що депутат Олексій Кулагін (який є забудовником ЖК "Чайка" на території села - ред.) був відсутнім на 9-ти пленарних засіданнях 7-го скликання Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради, а його дружина – на 10-ти засіданнях.

В тексті повідомлення також йшлося про конфлікт інтересів, який виник у зв’язку з бізнесовою діяльністю подружжя.

"Депутати Кулагін О.В. та Кулагіна О.Г. постійно поводяться зухвало, в їхній діяльності явно присутній конфлікт інтересів, оскільки бізнесова діяльність цих депутатів тісно переплелася з виконанням ними своїх депутатських повноважень, які зазначені депутати використовують для розв'язання питань, пов’язаних із веденням ними бізнесу на території сільської ради" – зазначено у відповіді.

Олексій Кулагін Фото: скріншот

Також було заявлено про "небажання Оксани Кулагіної працювати в інтересах громади", у зв’язку з чим на 16-ій сесії 7-го скликання було прийнято рішення про переобрання голови постійної комісії з питань освіти, молоді та спорту, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення, культури й духовності. Раніше цю посаду обіймала Оксана Кулагіна.

Раніше ми писали: "НАЗК проведе повну перевірку декларацій дружини забудовника ЖК “Чайка” Олексія Кулагіна".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини