Віктор Палас
Віктор Палас Заступник Голови Львівського відокремленого підрозділу ГО "Стоп корупції"

“Повідомив у закриті двері, хто я”, – активіст розповів, як поліція Угорщини приймає заяви від іноземців

15.08.2019 17:57

Продовжуючи свою практику звернення до правоохоронних органів інших країн із заявами про злочини, які не бажають належним чином розслідувати в Україні, 11 травня я звернувся за захистом своїх прав до угорських представників поліції та прибув з візитом у місто Мішкольц.

Віктор Палас - активіст "Стоп корупції" Фото: Віктор Палас, СтопКор

Приїхавши туди, уточнив у місцевих мешканців, де знаходиться стаціонарний пункт поліції. Люди люб’язно нам таку інформацію надали, "забивши" в нашому телефоні потрібну адресу. Добре угорці англійською розмовляють, до речі. Угорська мова – настільки важка, що ніхто з європейців її не розуміє. Ми спілкувалися в Хорватії, Словаччині, Польщі – могли ще щось зрозуміти, однак угорська – "ніхт ферштейн".

Угорщина Фото: Віктор Палас, СтопКор

Приїхали в поліцію за потрібною адресою і побачили там відповідну вивіску. Біля неї стояло авто правоохоронців. Піднявшись на другий поверх відділення (а я був у фірмовій футболці "Стоп корупції"), натиснув кнопочку виклику, всюди були камери, але я не отримав зворотнього зв’язку. При цьому я відчув, що рух всередині є, але ніхто не хотів відчиняти.

Поліцейське авто стояло біля відділку Фото: Віктор Палас, СтопКор

Тоді я спустився на перший поверх, в кафе, де запитав у людей, чи дійсно тут поліція та чи там хтось є. Сказали, звісно, що є, бо машина стоїть тут. Я вдруге піднявся на поверх і повідомив у закриті двері, хто я і звідки прибув. Жодної реакції не було.

У мене виникло припущення, що напис на футболці "Стоп корупції" (англійською) було сприйнято якось не так представниками правоохоронного органу міста Мішкольц. Я зробив кілька відео та фото і поїхав з місця.

Активіст прибув в Угорщину, щоб повідомити про злочин Фото: Віктор Палас, СтопКор
Приміщення поліції в місті Мішкольц Фото: Віктор Палас, СтопКор

Більше не мав де зареєструвати заяву, оскільки інших стаціонарних пунктів не було.

Я не мав нових даних, де шукати відділок, тож повернувся додому.

Будучи принциповим та послідовним, не залишив це питання. Після приїзду додому надіслав своє повідомлення про злочин рекомендованою поштою у цей відділок поліції. Через 2 тижні отримав повідомлення, що відправлення було вручене. На електронну пошту мені прийшла відповідь щодо фіксації мого повідомлення поліцією. Буде запущена процедура, про яку, я сподіваюсь, мені повідомлять згодом.

На розгляд повідомлення направлене, що буде далі – побачимо.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини