Повернути все: суд хоче арештувати землю під будинком рейдерки Софієнко у Києві

11.10.2018 16:26

Дарницький районний суд Києва задовольнив клопотання про арешт земельної ділянки по вулиці Завальній на столичних Осокорках. Землю незаконно привласнила родина поплічниці режиму Януковича та бізнес-партнерка екс-міністра АПК Присяжнюка Леся Софієнко. 

«На час слідства у цій справі на земельну ділянку накладуть арешт, щоб захопники не вчинили жодних спроб здійснити незаконне оформлення ділянки», – зазначили у «Стоп корупції».

«Землю на березі озера Зариваха незаконним шляхом намагалась загарбати поплічниця колишнього міністра АПК Присяжнюка Леся Софієнко. На цій території незабаром планують звести новий реабілітаційний центр для ветеранів АТО. Згідно з Кадастровою картою, ділянка перебуває у власності громади. Проте поруч з комунальною ділянкою знаходиться будинок одіозної дружини екс-регіонала, що самовільно захопила шматок берега, який їй не належить.

Активісти «Стоп корупції» неодноразово звертали увагу правоохоронців та районної влади на це свавілля. Раніше КП «Благоустрій» підтвердило, що ця земля належить громаді та видало припис стосовно того, щоб було надано доступ до водойми. На жаль, Софієнко не відреагувала на документ, тож співробітники «Благоустрою» самі демонтували паркан, який перешкоджав виходу на берег озера», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Софієнко та члени її родини не оформлювали право власності або оренди на ділянку. За землю не сплачують податків і задвають збитків бюджету Києва.
Дозволи на розміщення об’єктів нерухомого майна не видавались.

У Дарницькому ВП ГУНП в місті Києві уже відкрили справу за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 197-1 КК України.

Земля – не єдиний апетит Софієнко, вона разом з чоловіком привласнила цілий автопарк підприємства, веде розкішний спосіб життя, полюбляє шопінг та відвідує елітні клініки за кордоном. При цьому Софієнко заборгувала державі 130 мільйонів гривень податків.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини