“Повернення Росії до G7 – ознака слабкості групи”, – Макрон

22.08.2019 11:12

Лідери трьох країн G7 зробили заяви щодо позиції Дональда Трампа дозволити Росії знову повернутися до складу групи.

Новину повідомляє Reuters.

Президент Франції Еммануель Макрон, прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон та канцлерка Німеччини Ангела Меркель одноголосно висловилися про неможливість прийняття РФ до групи найбільш розвинених економічно країн, доки не буде вирішене питання української кризи.

Вони пояснили, що причини, через які Росію виключили з G7, досі існують: Мінські домовленості не виконані, Крим залишається анексованою територією, до того ж, сепаратисти на Донбасі продовжують отримувати російську підтримку. Тож доки Росія не виконає зобов’язання, її повернення до групи буде стратегічною помилкою, вважає Макрон.

"Я думаю, що повернення Росії без виконання умов буде ознакою слабкості G7", – сказав він.

А прем’єр Джонсон під час зустрічі з Меркель 21 серпня зазначив, що Британія вважає Росію причетною до використання хімічної зброї на її території, і додав, що РФ створює провокації не тільки в Україні, але й у багатьох інших місцях по всьому світу.

Свою позицію щодо повернення РФ до G7 Трамп вкотре виголосив під час зустрічі з президентом Румунії. До цього він уже робив подібну заяву перед минулим самітом G7 у 2018 році.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X