Потрійний перелом щелепи та розтрощена автівка – на Подолі активісти постраждали від нападу піщаних бандитів

20.08.2019 11:00

В історичному серці столиці – на Подолі – знову неспокійно. Спецпризначенці, оперативники, криміналісти, патрульні, десятки мітингувальників з плакатам – усе це наслідки незаконної діяльності піщаних браконьєрів, про яку повідомили активісти. Докладніше про це – у репортажі Інни Кучерової з місця подій.

Мова йде про точку на вул. Електриків, 6, де знаходиться баржа, на яку накладено арешт, але з неї вивантажують пісок. Як інформують активісти, 10 серпня за даною адресою приїхали 7 машин з невідомими озброєними людьми в балаклавах.

«Зі зброєю, дубинки, ножі, в деяких була, на нашу думку, травматична зброя. У нас є 4 постраждалих, один має перелом щелепи в трьох місцях, вже прооперували. Також було пошкоджено автомобіль організації», - розповідає учасник акції протесту Родіон.

Протягом місяця активісти пікетують підприємство, діяльність якого суд визнав незаконною, а майно наказав конфіскувати. Підозрюють, що на цій території працюють піщані браконьєри.

На цій території "працюють" піщані нелегали

Знімальній групі «СтопКору» вдалося зафіксувати розвантаження піску із барж. Ймовірно тих самих, які наразі під арештом. Можливо, саме тому на територію і покликали цих кремезних молодиків. Але дивно, що місцева поліція не квапилася з’ясовувати наміри угрупування і приїхала на місце тільки за кілька годин.

Правоохоронці слідкували за ситуацією поблизу загадкового підприємства аж до самої ночі. Наступного дня чоловіки у чорній формі знову окупували територію.

У свою чергу, «СтопКор» продовжує стежити за розвитком подій та розповість нові подробиці справи у наступних випусках.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини