“Потрібно спочатку думати” – колишня заступниця голови Київської ОДА Горгана відреагувала на його слова щодо ймовірного інтиму з нею

31.10.2018 13:33

31 жовтня журналісти "Стоп Корупції" навідались до першої заступниці мера Вишгорода – Марини Мельник та запитали її думку щодо вислову її колишнього керівника, голови Київської ОДА Олександра Горгана, який привселюдно заявив, що якби його не перевели у Київ, то "це б закінчилося інтимом і подружньою зрадою".

Жінка заявила, що деяким людям потрібно думати, перш ніж щось говорити.

"Я заміжня уже 13 років, в мене донька і я не зобов'язана відповідати за вислови інших людей. Я вважаю, що людина мала б подумати перш ніж говорити, але вже що сталося – те сталося" – сказала вона.

На питання чи спілкувалась Марина Мельник на цю тему з Горганом, жінка заявила, що їй відомо з інших ЗМІ, що посадовець шкодує про сказане і вважає, що вчинив помилку.

"Особисто мені як жінці, звичайно, це було дуже неприємно" – поділилась вона.

Нагадаємо, раніше Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган згадав, як мало не зрадив своїй дружині із заступницею. Одкровеннями про інтим, якого так і не сталося, 42-річний держслужбовець навіщось вирішив поділитися публічно, коли вручав цій самій жінці почесну грамоту.

"Ви знаєте, я півтора року працював у Вишгороді головою РДА, і останні півроку у мене була молода і дуже красива заступниця. І ви знаєте, якби мене не перевели у Київ – це б закінчилося інтимом і подружньою зрадою. Але, Слава Богу, мене підвищили, і я пішов працювати губернатором, а ця красива дівчина залишилася у Вишгороді у моїх нездійснених мріях...", – заявив тоді посадовець.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини