«Потопимо все!» Активісти «Стоп корупції» привезли човен до комітетів ВР через очільника Дунайського пароплавства Хомякова

03.06.2020 16:23

Човен, рятувальний круг і плакат із зображенням Міністра інфраструктури Криклія в образі юнги на човні. Під комітетами ВР – акція протесту активістів «Стоп корупції». Таким чином вони звертають увагу народних депутатів на ситуацію в Українському Дунайському пароплавстві – останньому державному пароплавстві.

Активісти влаштували перфоменс під комітетами ВРУ Фото: СтопКор

За кілька місяців роботи в.о. керівника УДП Олексія Хомякова на підприємстві фіксують збитки, втрату майна Українського Дунайського пароплавства, призначення на ключові посади людей із сумнівною репутацією, знищення структур пароплавства, звільнення неугодних. Також кадрова політика Хомякова викликає чимало запитань: він призначає до керівних органів людей, у яких наявний конфлікт інтересів з УДП. Зокрема, йдеться про першого заступника очільника пароплавства Андрія Кравцова.

Човен - символ підприємства УДП Фото: СтопКор

Активісти вимагають оприлюднення результатів аудиту і звільнення Хомякова. Утім, Міністр інфраструктури Владислав Криклій ігнорує звернення громадськості.

«Криклій, на нашу думку, є режисером-постановником кінематографічного фільму «Пірати Дунайського пароплавства». У його головних ролях – Андрій Кравцов, сам безпосередньо Міністр Владислав Криклій і Олексій Хомяков», — заявляють мітингувальники.

Фото: СтопКор
Роздача листівок Фото: СтопКор

Громадські активісти роздають народним обранцям листівки з метою привернути увагу до бездіяльності Міністра інфраструктури у питанні останнього державного пароплавства — Дунайського. Владислав Криклій ігнорує звернення трудового колективу «Українського Дунайського пароплавства» і активістів щодо недолугої політики в.о. очільника УДП Олексія Хомякова.

Зазначимо, що громадські протести з цього приводу тривають кілька тижнів. Кілька громадських організацій долучились до захисту прав працівників УДП.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини