Потопають у фекаліях: жителі «Софії Київської» протестували через недбалість екснардепа-забудовника Скуратовського

27 липня у Києві мешканці ЖК «Софія Київська» протестували через проблеми з каналізаційною насосною станцією. Її ввели в експлуатацію з порушеннями – так стверджують мітингувальники.

sofiya kievskaya
Фото: СтопКор

За їхніми словами, потужність станції — значно менша, ніж мала бути. Тиск становить 1,5 бара, у той час як в загальній каналізації — 6 бар. Тому вона просто не справляється зі стоками з усіх будинків ЖК.

«Ми вимагаємо у голови сільської ради розв'язати проблему нашого комплексу. Адже коли забудовник Скуратовський передавав ці споруди на баланс сільради, напевно, мав місце певний корупційний момент. Адже сільська рада, приймаючи їх, не зауважила, що потужності насосів мали бути набагато більшими», – наголосили мітингувальники.

sofiya kievskaya
Фото: СтопКор

Забудовник ЖК «Софія Київська» – екснардеп Сергій Скуратовський. Він також є кінцевим бенефіціаром цієї забудови та вводив в експлуатацію станцію нібито із порушеннями.

Тепер людям потрібно знайти 600 тис. грн, аби поставити нові насоси, які вже були замовлені. Де брати кошти – жителі не знають, утім розуміють, що часу мало.

sofiya kievskaya
ЖК "Софія Київська" Ілюстрація з Лун.юа

Сергій Скуратовський — колишній голова комітету Верховної Ради з питань будівництва. Йому належать дві компанії, які будують ЖК «Софія Київська»: «Укрполіскорм» і «Софія Буд Груп». Але «Укрполіскорм» уже офіційно банкрут і перебуває в процесі ліквідації, а «Софія Буд Груп» — прихована в офшорах Панами і, як каже голова сільради Олесь Кудрик, теж банкрут.

skuratovskiy sergey
Сергій Скуратовський Фото: Serhii Skuratovsky/Facebook

За його словами, забудовник ЖК «Софія Київська» не виконав зобов’язань навіть перед ними та винен близько 3 млн грн.

«Ми подали позов на 2,9 млн грн, оскільки «Софія Буд Груп» (забудовник ЖК «Софія Київська» — ред.) не сплатила пайову участь. І не знаємо, чи сплатить. Компанія — банкрут, її рахунки арештовані, причому давно», — повідомив Кудрик.

Самого забудовника Сергія Скуратовського голова сільради востаннє бачив чотири роки тому.

Як повідомляли в прокуратурі Київської області, у 2019 році Скуратовського було оголошено в розшук.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини