Потенційного очільника адміністрації звинуватили у підробці документів і контрабанді

05.12.2019 10:00

Бізнесмен Іван Ніякий, що наразі мітить у крісло керманича Морської адміністрації України, заперечує причетність очолюваного ним підприємства до обслуговування компаній з країни-агресора. Проте ухвала суду стосовно цього провадження є у відкритому доступі, в реєстрі судових рішень. Невже пану Ніякому не відомо і про ще одну справу щодо співпраці групи компаній «Трансшип» з РФ, якою займалася прокуратура Криму? Спробувала дізнатись у нього журналіст «СтопКору» Алла Легеза.

Розслідуванням було встановлено, що службовими особами ТОВ «Трансшип», починаючи з 2014 року по теперішній час, тобто з моменту тимчасової окупації півострова Крим, здійснюється організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України.

Слідчі виявили, що організатори схеми надавали та використовували транспортні засоби для переміщення з портів тимчасово окупованої території півострова Крим до Одеси. Одночасно надавалась і вказівки членам екіпажів щодо повідомлення неправдивих відомостей. Крім того, здійснювалось виготовлення документів, що використовувались під час незаконного перетину державного кордону.

ТОВ "Трансшип" фігурує у кількох справах, пов'язаних з незаконним обслуговуванням російських суден

Іван Ніякий має добре знати, що компанія його безпосереднього керівника Андрія Іванова сьогодні веде діяльність в окупованому Криму. Ба більше, ТОВ «Трансшип-агент» – його попереднє місце роботи.

«Я колись працював у компанії «Трансшип агент», але коли сталася анексія Криму, я з тієї компанії звільнився та перейшов у компанію «Трансшип-Сервіс». Подальша доля компанії мені невідома. Ми там займалися гарантуванням суден, але коли сталася анексія Криму – це стало неможливим, тому що юридично компанія не могла працювати», – стверджує претендент на крісло голови Морської адміністрації України.

Зауважимо, Кабмін мав прийняти рішення щодо кандидатури очільника МорАду у середу, 4 грудня. Утім, ані на офіційному сайті уряду, ані на власній сторінці пана Ніякого у соціальній мережі інформації щодо призначення або відхилення кандидата наразі немає.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини