Потенційний очільник морських портів без фахового досвіду розпоряджатиметься майном у 20 мільярдів гривень

Морську сферу лихоманить: за три місяці – три зміни тимчасового керівника у Морській адміністрації. І це – непоодинокий випадок у відомстві Криклія. Хто почав боротьбу за найприбутковіші інфраструктурні держпідприємства? Та в якому стані зараз перебуває морська галузь держави? З’ясовував Кирил Вольний.

Адміністрація морських портів України, або скорочено АМПУ – стратегічне державне підприємство, що входить до топ-15 найбільших платників податків до державного бюджету.

Торік відрахування до державної казни склали майже чотири млрд грн. А ще АМПУ володіє державними активами на 20 мільярдів гривень. І тут, як і в МорАді, також наразі керує «в.о.» директора.

АМПУ - один з найбільших донорів держбюджету

Конкурс на посаду голови АМПУ триває. Зазначимо, що учасників відбирало рекрутингове агентство «Телент Едвайзорс». А про те, скільки кандидатів прийшли на конкурс, не знає навіть пресслужба АМПУ.

Та експерти стверджують, що на це впливове місце у надприбутковому державному підприємстві політичні та бізнесові клани готують свого «ручного» керівника.

Очолити АМПУ вже у квітні може Андрій Мотовиловець – народний депутат від «Слуги народу», який раніше працював першим заступником директора «Прозорро продажі» та був радником у Міністерстві інфраструктури на громадських засадах.

Цікаво, що пан Андрій потрапив до фіналу конкурсу без досвіду роботи в морській галузі та профільної освіти. Але в Одесі вже тривалий час подейкують, що Мотовиловець уже навіть починає збирати команду та пропонувати іншим високі посади в АМПУ

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини