Потенційний очільник АМПУ Мотовиловець вже збирає команду підлеглих, – інсайд

12.03.2020 12:00

Адміністрацію морських портів України, яка входить до топ-15 найбільших платників податків до держбюджету і володіє активами на 20 мільярдів гривень, може очолити Андрій Мотовиловець – чинний нардеп фракції «Слуги народу». Хто лобіює його кандидатуру та чи дійсно питання щодо голови АМПУ вже вирішене? Дивіться у сюжеті Кирила Вольного.

Стало відомо, що пан Мотовиловець має дружні стосунки із великими гравцями морської галузі, яким було б дуже зручно мати підконтрольного керівника АМПУ.

Результати конкурсу буде оголошено в квітні, але в Одесі подейкують, що Мотовиловець впевнено заявляє: переможе саме він. Навіть більше: нардеп уже починає збирати команду та пропонувати іншим високі посади в АМПУ.

Потенційний очільник АМПУ не заперечує дружбу з власником порту "ТІС"

Зауважимо, що такими діями пан Мотовиловець цілковито дискредитує інститут конкурсного відбору кандидатів, де головним фактором має бути не наближеність до великих гравців ринку, а професійні якості.

Ми продовжимо уважно стежити за процесом призначення голови АМПУ. Підписуйтесь на наш Ютуб-канал, щоб не пропустити найцікавіше.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини