Постраждалим від посилення карантину підприємцям виплатять по 8 тисяч гривень, — Зеленський 

24.11.2020 14:47

Президент України Володимир Зеленський анонсував подання нових законопроєктів, які дадуть можливість виплатити разову допомогу розміром 8 тисяч гривень підприємцям, які постраждали від посилення карантину. Також виплати зможуть отримати звільненні працівники. 

Zelenskiy
Фото: Укрінформ

Про це пише РБК-Україна.

За його словами, минулого тижня уряду було доручено розробити заходи економічної підтримки бізнесу. А на вихідних влади шукали відповідні інструменти.

"Найближчим часом до парламенту буде подано законопроекти, які передбачатимуть наступне: одноразова матеріальна допомога тим, чия сфера діяльності потрапляє під заборону через жорсткість карантину. Якщо ви ФОП і змушені закрити бізнес, або найманий працівник, якого звільняють, ви зможете отримати допомога в розмірі 8 тисяч гривень ", - заявив Зеленський.

Він також додав, що отримати ці гроші можна, зробивши три кроки:

  • зайти в додаток "Дія";
  • ввести персональні дані;
  • вказати номер банківської карти.

Зеленський підкреслив, що після перевірки даних протягом декількох день допомога буде виплачена. За розрахунками, таку допомогу зможуть отримати 1,2 млн українців. Обсяг програми складе майже 10 млрд гривень.

Крім того, буде передбачена компенсація за збереження робочих місць.

"Якщо ви, наприклад, власник кафе і ви не закрилися, але через карантин скоротили час роботи. Нікого не звільнили, але деяких працівників відпустили у вимушену відпустку, тоді ви зможете отримати гроші для виплати таким працівникам", - сказав Зеленський.

Він уточнив, що це буде сума пропорційна часу простою в розмірі до 8 тисяч гривень на одного працівника.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Зеленський звільнив голову Хмельницької ОДА Габінета.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини