«Постачальники завжди невипадкові», – інсайдер про корупційні тендери столичного ДОЗ

27.08.2019 10:44

Темні сторінки минулого нинішньої очільниці столичного ДОЗу Валентини Гінзбург, пов'язані зі зникненням немовлят на Дніпропетровщині, декілька тижнів тому сколихнули Україну через вихід спецрозслідування «СтопКору».

Але й сьогодення пані Гінзбург теж приховує чимало таємниць. Яка корупційна діяльність вирує всередині департаменту охорони здоров'я Києва – дізнавалась журналіст Ася Шевченко.

Нагадаємо, без урахування історії хвороби людей з діагнозом ФКУ департамент закупив лікувальну суміш, яка банально не підійшла ані дорослим, ані дітям.

Крім того, в аукціонах від департаменту охорони здоров'я і досі бере участь компанія «Людмила Фарм», яку ще у 2015 році СБУ підозрювала у заподіянні Держбюджету збитків на більше ніж мільярд гривень за завищення цін на ліки.

Ще пів року тому «СтопКор» записав інтерв’ю з людиною, яка не побажала бути названою, утім про корупцію в департаменті охорони здоров'я знає не з чуток, адже колись обіймала там одну з керівних посад.

Інсайдер розповів "СтопКору" про корупційні схеми ДОЗу

«До департаменту охорони здоров'я спускають гроші. Оголошують тендер. Ліків просто хмара, різного виробництва і за різною ціною. То що ж заважає закупити дешевше, а різницю, якісь там 10 млн розтягнути по кишенях? Ось і тіньовий дохід. Ну і, звичайно ж, постачальники завжди невипадкові. Тому щоб виграти тендер, потрібно ще щось занести в департамент», – розповідає інсайдер.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини