Посол: Україна запропонувала провести у себе третій етап випробування ізраїльської вакцини 

15.04.2021 12:48

Посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук заявив, що українська сторона запропонувала Ізраїлю провести на території України третій етап випробувань ізраїльської вакцини, передає УНІАН.

vakcina korona
Фото: РБК-Україна

Результатами візиту української делегації на чолі з віце-прем’єром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексієм Резніковим та за участі керівника Офісу президента Андрія Єрмака й заступника керівника ОП Ігоря Жовкви до Ізраїлю.

За словами дипломата, спільними зусиллями була вирішена низка важливих для України питань, зокрема, щодо взаємодії у галузі торгівлі, інвестицій, медицини та у питанні подолання пандемії.

“У процесі переговорів стало відомо, що Ізраїль закінчує другий етап випробувань своєї вакцини від COVID-19 в середині літа. Українська сторона запропонувала третій етап випробувань провести в Україні з подальшою можливістю виробництва вакцини, зокрема й на наших потужностях”, - зауважив він.

За словами Корнійчука, Ізраїль наразі вивчає зазначену пропозицію та, як сподівається дипломат, вона буде сприйнята схвально.

“Вже чітко зрозуміло, що пандемія коронавірусної інфекції затягнеться не на один рік у світі. І виробництво вакцини, її доступність для наших громадян - питання дуже чутливе і важливе для нас. Окремо дякую Віктору Ляшко за плідний діалог з Міністерством охорони здоров‘я Ізраїлю”, - зауважив він.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, всі країни-члени НАТО засудили агресивні дії Росії на кордоні з Україною.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини