Посли Великої сімки наполягають на якнайшвидшому проведенні виборів на Донбасі

17.06.2021 19:59

Посли країн "Великої сімки" (G7) в Україні закликали якомога швидше провести місцеві вибори в 18 територіальних громадах Донецької та Луганської областей. Про це йдеться в повідомленні послів G7 в Україні в Twitter, передає "ZN.UA".

Vybory
Фото: censor.net

Відзначається, що посли провели зустріч з представниками Центральної виборчої комісії України, Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) та Громадянської мережі "Опора".

"Посли підкреслили необхідність: підтримки ЦВК; подальших своєчасних змін до виборчого кодексу для забезпечення чесних і надійних результатів виборів; підвищення гендерної рівності; проведення місцевих виборів в 18 громадах Донбасу якомога швидше; належного регулювання фінансування в політиці", - вказується в повідомленні.

Разом з тим посли відзначили успішність проведеної в Україні виборчої реформи і модернізації ЦВК.

Як повідомлялося, в травні Шостий апеляційний адміністративний скасував постанову ЦВК про неможливість проведення перших місцевих виборів в громадах Донецької та Луганської областях поблизу лінії розмежування.

У серпні 2020 року Центрвиборчком на підставі висновків Донецької і Луганської обласних військово-цивільних адміністрацій встановив неможливість проведення місцевих виборів в десяти територіальних громадах Донецької області і восьми - у Луганській.

Вибори не проводилися, зокрема, в Сєверодонецьку, Лисичанську, Волновасі, Авдіївці, Вугледарі, Торецькому, Станиці Луганській, Попасній, Щасті. В обласних ВЦА неможливість проведення виборів пояснили загрозою безпеки виборців. На решті території вони проводилися 25 жовтня 2020 року.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, соцмережі бойкотують телеканал 1+1.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини