Посилка з “сюрпризом”: співробітників Нової пошти у Дніпрі шокував вміст пакунка (фото)

15.10.2019 16:05

Сьогодні, 15 жовтня, співробітники одного з відділень Нової пошти у Дніпрі протягом 40 хвилин перебували у небезпеці через посилку, що надійшла у відділення. Новину повідомляє "Інформатор"

Працівники розповіли, що клієнт, на ім'я якого прийшла посилка, після огляду відмовився забрати її. А згодом у коробці виявили предмет, схожий на ручну гранату. На місце викликали поліцію. Вибухотехніки дали відповідь через 40 хвилин – граната виявилася муляжем. Корпус справді від вибухівки, але без тротилового заряду всередині.

Нині у відділенні працює слідчо-оперативна група, з'ясовуються усі деталі справи. Попередньо відомо, що послання із моторошним вмістом надійшла з Кременчука.

Як зазначили в "Новій пошті", відправлення зброї, наркотиків або небезпечних предметів заборонено правилами:

"За правилами компанії "Нова Пошта", клієнти не мають права відправляти наркотичні речовини, вогнепальну зброю, комплектуючі, боєприпаси і вибухові речовини, азбест, вогненебезпечні, легкозаймисті речовини, радіоактивні елементи, отруйні речовини. Не можна перевозити балони з газом, автомобільні акумулятори, тварин, рослини, продукти харчування, які швидко псуються. Згідно з Публічним договором, розміщеним на офіційному сайті компанії, "Нова Пошта" не зобов’язана здійснювати перевірку змісту відправлення і відповідності упаковки особливостям відправлення, вимогам чинного законодавства і державним стандартам. Беручи посилки для відправки, оператори в відділеннях "Нова Пошта" діють в рамках чинного законодавства України. Згідно ч. 2 ст. 917 Цивільного кодексу України відправник повинен пред’явити у встановлений строк вантаж, який підлягає перевезенню, в належній тарі та (або) упаковці; вантаж має бути також замаркований відповідно до встановлених вимог. Перевізник має право відмовитися від прийняття вантажу, що поданий у тарі та (або) упаковці, які не відповідають встановленим вимогам, а також у разі відсутності або неналежного маркування вантажу (ч. 3 ст. 917 ЦКУ). Якщо ми бачимо підозрілі вантажі, відразу повідомляємо в компетентні органи. Нам важливо, щоб наші клієнти і співробітники були в безпеці".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини