Посадовці Служби автомобільних доріг України обікрали держбюджет на 224 мільйони

28.09.2018 13:00

27 вересня прокуратура міста Києва оголосила підозру заступнику начальника установи в Київській області. Його підозрюють у розтраті 4-х мільйонів гривень. Аналогічні ситуації виявлені ще в 15-ти областях України.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури.

У ході слідства було встановлено, що посадовець, діючи від імені Служби автомобільних доріг у Київській області, провів фінансово незабезпечені тендери на виконання будівельних робіт, а також підписав акти про їх виконання, завідомо знаючи про неможливість їх оплатити через відсутність коштів на рахунках установи.

Завдяки штучно створеній заборгованості, підрядні організації у подальшому через суд стягнули зі Служби автомобільних доріг інфляційні втрати та 3% річних на суму понад 4 млн гривень, завдавши збитки державному бюджету.

Наразі першому заступнику начальника Служби автомобільних доріг у Київській області оголошено підозру за ч.2 ст. 367 Кримінального Кодексу України (службова недбалість, що призвела до тяжких наслідків). Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Крім того, в рамках розслідування аналогічні схеми виявлено у ще 15 областях України. За попередніми даними сума збитків, нанесених державі, складає понад 224 мільйони гривень.

Читайте також: "Як я тебе розумію": Луценко «зрозумів особистий інтерес» бучанського корупціонера Федорука".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини